Wimmerka

Štěně bígla, skoro 3 měsíce začalo často močit a čůrat krev…

Dneska naše tříměsíční fenka začala často močit, co 5 minut, to čůrala, i když třeba jen kapku. Jíst chce, hravá je, vypadá jinak úplně v pořádku. Je vedro, takže na nachlazení mi to nepřijde, spí doma, takže ani přes noc venku neni, koupat se nekoupala. Večer jsem si ještě všimla, že moč měla dooranžova, jako by v ní měla krev.. Myslíte, že to může být zánět měchýře? A vydrží to chvíli, než se dostaneme k veterináři? Je sobota večer a u nás v neděli veterináře neseženeme..

Odpovědi
Louise:3

Nesnědla něco špatného?
..pokud ne tak co nejrychleji musíte navštívit veterináře..
..