milca76

Štěně a zahradní jezírko

myslíte si že by zahradní jezírko mohlo být nebezpečné pro štěně?zatím máme na zahradě křížence bígla a ten se do jezírka chodí máčet..(kamínkový břeh)Jezírko má pozvolný vstup a potom hloubku je ohraničené kameny po kterých náš mazlík rád šplhá-už je zvyklí a nespadne tam ale co štěně?

Nejlepší odpověď
fcoop

Mláďata dělají „věci“,které dospěláka nenapadnou.Být ve střehu se jistě „vyplatí“.

Další odpovědi
Drap

Myslím, že žádné nebezpečí nehrozí, pokud je možnost aby z vody vylezlo. Štěně to prozkoumá a zvykne si.

bubukaa

když tam spadne tak by mělo vyplavat a alespon se poučí že tam nemá lést nebo ho tam skuste dát(ale pak ho zas vyndejte když nebude mcot ven ) a když uvidí že se mu tam nelíbí tak tam nebude chodit

samicek333

Každý pes umí už od mala plavat, takže i to štěně, kdyby tam spadlo, tak by se na hladině chvíli udrželo, ale zas ho tam nenechávat 5 minut. Jestli není jezírko tak hluboké, že by nedosáhl na dno, tak bych se toho nebála. Ale i tak hlídat as nenechávat venku samotné!

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.