Avatar uživatele
anonym

Stejne sny. Uz se vam nekdy stalo , ze se vam zdal sen – uplne stejny , jako treba pred lety ? Abrakadabraka -iv- 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, dědapetr, dougie před 4681 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Já mám už od mládí,„lítací sny“.Zamávám rukama,a letím.Ne,že by se opakovali stejné,ale jedna věc ano.V každém z nich je vedení vysokého napětí.A nikdy nevím,jestli ho přeletět,nebo podletět.Vžycky se bojím,že buď narazím do drátů,nebo do země.Ale to „nejhorší“ je,že se mi už párkrát stalo,že jsem zezhora viděl věci,které jsem nemohl znát,nikdy jsem v těch místech nebyl.Pak jsme je navštívili se ženou,a ze snů byla skutečnost.A fun­guje to celkem slušně.Já vím,už končím,a volám Chocholouška. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Úplně stejnej sen se mi myslím nezdál nikdy. Pravidelně se mi opakuje pár motivů a už jsem se je dokonce naučila „číst“ (většinou upozorňujou na něco, co se mi děje v hlavě a ve dne si to nepřipustím). Ale na fakt stejnej si nevzpomínám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

ano, tři dny po sobě jiný sen, který ale navazoval na ten předtím, o pár let později to samé… =) Taky se mi zdál sen o vlcích, ten se opakuje každý rok… brr ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
moment

Jo, a zase z toho nebylo nic. Proč se ptáte?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Moment – ptam se proto , ze me se sny opakuji a chtela jsem se zde utvrdit , ze nejsem sama blazen. 🙂 -iv-

před 4681 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek