Miroslavst

Stejné DNA či jiné znaky člověka

Teď jak chce bratr Kaszinskeho kandidovat na prezidenta mě napadlo, jak to je vlastně s DNA a jinými znaky u člověka? S bratrem jsou prý jednovaječná dvojčata. To mohl klidně říct, že on je prezident. Teda pokud mají (/měli) stejnou DNA.

Nejlepší odpověď
quentos

ani jednovaječná dvojčata nemají ÚPLNĚ stejnou DNA. Srov. zdroj

Zdroj: www.gate2biotech­.cz/jednovajec­na-dvojcata-nemaji-uplne-stejnou-dna/

Další odpovědi
Nuk nuk

Jednak, platí to, co píše quentos.
A pak. K čemu by mu to asi tak bylo? Celé Polsko vědělo, že v letadle seděl president a nikoliv jeho bratr. Navíc pro Jaroslawa Kaszinskeho to byla větší ztráta než pro kohokoliv jiného. Jemu nezahynul jen prezident, ale především vlastní bratr, ke kterému měl velmi blízko. Asi to zrovna není ta povaha, která by smrti bratra chtěla zneužívat.

Nikuška

Nikdo! nemá stejnou DNA. DNA je jedinečná a KAŽDÝ má jinou, i dvojčata :)