quentos

Stěhovala se Vám někdy firma? Jak dobře a jak dlouho jste si zvykali na nové prostředí?

Jdeme do většího, naše současné prostory už nám jaksi nestačí. Mám z těch velkých prostor trochu hrůzu, zejména vzhledem k tomu, že mám orientaci na bodu mrazu. Už vidím studenty se šklebit „hodina asi nebude, lektor zas netrefil“ ;{))>

Nejlepší odpověď
salsa verde

tak my jsme se přímo nestěhovali z místa na místo ale proběhla razantní rekonstrukce, ale protože to byla změna k lepšímu dle mínění všech zaměstnanců tak jsme si zvykli rychle a byli jsme moc rádi.