ORION_

STEAM problém – zdvojení her= pls help

Ahoj,
teď jsem si koupil GTA: complete pack, který byl v dost výhodné ceně. No a když jsem se mrknul do knihovny tak to tam bylo, ale každé GTA bylo jakoby zdvojené. Prostě tam každý titul GTA mám 2×. ale jen u jednoho jde vždy dát instalovat. nevíte co s tím ?

Odpovědi
LuK4S3k CZ

Můj kamarád si ho taky koupil a má taky každou hru 2×.

mata_CZ

https://suppor­t.steampowered­.com/
_____________­________________________­________________________­____
Tam:)