Avatar uživatele
Gurfa

STEAM – PROBLÉM SE SDÍLENÝM ÚČTEM

Steam – sdílení .Zdravím mám problém se službou Steam a nevím si s tím rady.Službu Steam už používám hodně dlouho,a nikdy nebyl žádný větší problém,až do posledního nákupu hry,kterou jsem bohužel zaregistroval z jiného počítače než to dělám vždy a to byla si chyba.V současné době když zapnu Steam a knihovnu her,tak se mi zobrazí jen ta poslední hra a tu můžu v klidu hrát a ostatní,také vidím jen je to v záložce hry uživatele Gurfa(to jsem já) i účet se tak jmenuje.Ale problém je ,že ty hry nemůžu hrát,když na ně kliknu,tak se zobrazí,jestli chcete hry hrát,musíte požádat o autorizaci hráče Gurfa,tedy mě.To nechápu,když jsem na svém účtu,jak můžu žádat zase sebe ?A ve finále i když kliknu požádat o autorizaci,tak to napíše autorizace se nezdařila.Nechápu jak se to stalo a především co s tím.Mám v tom za ty léta pěkných pár tisíc a tohle se mi vážně moc nelíbí.Neměl by někdo radu co se s tím dá dělat a nebo jestli nemá někdo podobnou zkušenost ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3702 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Reezo

Odpoveď byla označena jako užitečná

Zkus přeinstalovat steam. Jestli nebude změna, tak se budeš muset obrátit na technickou podporu Steam jestli se ti to nepodaří z autorizovat. Já s tím neměl nikdy problém. Zakupuji hry výhradne pro svůj účet a s nikým to nesdílím.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Gurfa Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek