Gurfa

STEAM – PROBLÉM SE SDÍLENÝM ÚČTEM

Steam – sdílení .Zdravím mám problém se službou Steam a nevím si s tím rady.Službu Steam už používám hodně dlouho,a nikdy nebyl žádný větší problém,až do posledního nákupu hry,kterou jsem bohužel zaregistroval z jiného počítače než to dělám vždy a to byla si chyba.V současné době když zapnu Steam a knihovnu her,tak se mi zobrazí jen ta poslední hra a tu můžu v klidu hrát a ostatní,také vidím jen je to v záložce hry uživatele Gurfa(to jsem já) i účet se tak jmenuje.Ale problém je ,že ty hry nemůžu hrát,když na ně kliknu,tak se zobrazí,jestli chcete hry hrát,musíte požádat o autorizaci hráče Gurfa,tedy mě.To nechápu,když jsem na svém účtu,jak můžu žádat zase sebe ?A ve finále i když kliknu požádat o autorizaci,tak to napíše autorizace se nezdařila.Nechápu jak se to stalo a především co s tím.Mám v tom za ty léta pěkných pár tisíc a tohle se mi vážně moc nelíbí.Neměl by někdo radu co se s tím dá dělat a nebo jestli nemá někdo podobnou zkušenost ?

Nejlepší odpověď
Reezo

Zkus přeinstalovat steam. Jestli nebude změna, tak se budeš muset obrátit na technickou podporu Steam jestli se ti to nepodaří z autorizovat. Já s tím neměl nikdy problém. Zakupuji hry výhradne pro svůj účet a s nikým to nesdílím.