Hammy

STEAM – problém

Mám problém se STEAMem, normálně ho zapnu, přihlásím se, ale dál už se nemůže dostat, např. když dám STORE, tak mi to píše error code 105 a hlásí mi to, že nejsem připojen k internetu nebo co, ale já jsem. Špatné taky je, že se na STEAM nemůžu dostat ani přes prohlížeč. Pls poraďte

Odpovědi
arygnoc

neviem či viete anglicky, preto som to nechal strojovo preložiť:

Odstraňovaní DNS ERROR 105 ve třech krocích.

  1. Změnit nastavení bezdrátového adaptéru ze síťové připojení, přejděte na vlastnosti> Internet Protocol verze 4> vlastnosti> změnit znovu použít následující DNS server.preferred DNS 208.67.222.222 a alternativní DNS jako 208.67.222.220 a klikněte na tlačítko ověřit nastavení na výstupu a ok .
  2. Pokud používáte Windows 7, Windows Virtual disableMS WIFI MINI PORT bu běží pod 2 příkazy v „Run“ (klávesa Windows + R) místní. jeden po druhém.
  3. netsh wlan zastávka hostednetwork
    1. netsh wlan set hostednetwork mode = zakázat

a po spuštění výše příkazy RUN zavřít a jít do síťových připojení a Zakázat Microsoft virtual wifi Miniport pravým tlačítkem myši a zakázat.

  1. Pokud používáte Google Chrome přejít na Možnosti> Pod kapotou> Změna nastavení proxy> Připojení> LAN AREA NASTAVENÍ> zaškrtneme volbu Použít proxy server pro LAN a klepněte na tlačítko OK.

(pokud používáte nějaké jiné prohlížeče, zkontrolujte, zda podobnou možnost a změnit nastavení jak je uvedeno výše)

další řešení

  1. kontrolu vaší anti virus firewall na minimum (pokud je to problém pouze)
  2. resetovat modem (pouze pro zkušené uživatele, kteří mohou opět zřízených nastavení připojení)
  3. ping na směrovači nebo na webu znát problém.

link na originálnu diskusiu:

http://answer­s.microsoft.com/en-us/windows/fo­rum/windows_7-networking/error-105-unable-to-resolve-the-servers-dns/e3996353-1d77-e011-8dfc-68b599b31bf5

Zdroj: http://answer­s.microsoft.com/en-us/windows/fo­rum/windows_7-networking/error-105-unable-to-resolve-the-servers-dns/e3996353-1d77-e011-8dfc-68b599b31bf5