roxy52

Stažení písničky.

Když chci stáhnout písničku z mp3.net,tak se mě ukáže GIF obrázek-http://www.su­pload.com/hotlin­k.gif.Když kliknu pravím tl.,kde by mšlo být-uložit cíl jako-,tak tam je -uložit odkaz.Jak mám stáhnout písničku?

Odpovědi
anonym

docela zmateně vysvětlený problém… je možný že je link prostě špatný.. zkuste to někde jinde.. google.com tam zadat: „název písničky“ (mezera) mp3

quentos

občas se mi to u stahovaných písní stává taky; signalizuje to nejspíš nefunkčnost odkazu.