mojitek

Stažení navigace

Ahoj všem.Potřebuju si stáhnout nějakou novější navigaci do Navigonu 1210-chci celou ČR a Německo.Na Uložto.cz jsem našel něco,ale nevím co je to RAR soubor a nevím jestli odkaz níže je právě ta navigace-a z jakého roku a kvartálu je. Prosím o vysvětlení …po lopatě.. díky moc za radu,popř. dát nějaký odkaz na co nejnovější mapy(novější než z r.2009)

http://www.uloz­to.cz/10602202­/100-1210-rar

Nejlepší odpověď
emba5

Asi neporadím.RAR je komprimovaný soubor který rozbalí system,nebo určitě WINRAR.V odkazu je ale zaheslovaný soubor a bez hesla nejde otevřít