arygnoc

Stávka skončila. Jaký to mělo smysl?

Nic se nezměnilo.

Premiér neodstoupil.
Neodstoupil žádný politik.

Tripartita je na mrtvém bodě.

Jaký mělo TOHLE smysl?

Vždyť to je komedie.

Jinde: v Řecku po stávce odborů premiér nabídl abdikaci.

Máme tedy: slabé odbory nebo tak otrlé politiky? Asi oboje.

Nejlepší odpověď
anonym

I já mám pocit zklamání.Hold jsme opravdu ovce!

Další odpovědi
Valky

Já nečekala změnu, ale jen výsměch! Odborářům jen vyhrožovali a pak ještě sprostě řeknou, že lidé, kteří díky stávce přijdou pozdě do práce, budou z toho mít následky? :D Už vidím, jak ví, co jaký zaměstnavatel udělá! Je to ubohé! Včera jsem četla, že polovina politiků vůbec nedorazila do svých úřadů, jelikož v Praze byli šílené kolony… No – přítel normálně v Praze jede do práce autem hodinu, včera dorazil za 25 minut. Plno lidí si vzalo kvůli dětem volno a také se objevilo plno cyklistů.
Navíc, četli jste tu „duchaplnou“ báseň pana Kalouska pro odboráře?
Tihle politici se pěkně drží svých korýtek a jen tak se jich nezbavíme!

tom004

A co jste čekal.Tady přece o nic z toho nešlo.V podstatě se dva kohouti,prali o jedno smetiště.Odbory vládě dokázali,že jsme lehce zblbnutelný národ,a vláda,díky své,zatím,vět­šině,že je jí to úplně jedno.Bohužel,o­byčejná fraška,s námi,jako trapnými herci.