Staví/postaví Američané zeď na hranici USA a Mexika?

Zajímalo by mě,jestli už Američané staví nebo začali stavět tu zeď kterou slíbíl postavit Donald Trump ve prezidentské kampaňi a kterou i podepsal pár dní po prezidentské přísaze,od tý doby se o ničem už nepíše ani věta,byl to snad jen planý slib a žadná gigantická zeď se mezi USA a Mexikem stavět nebude? Děkuji.

Odpovědi
Drap

Staví ji a opravují ji už mnoho let. Tu, co navrhl Trump, zatím ne.

Kryšpín

Zatím ne Amerika je solidní stát

marci1

Ne a nedokáži si představit, že by byla postavena. 🙂

autacek

Řeči to možná byly plané, ale nelegální migraci je třeba se bránit. Rozhodně k tomu nepřistupovat tak, jak EU, ještě si je dovážet.