Stavební úřad odmítá vydat povolení na stavbu bytové jednotky nad kolaudovanou garáží. Důvod povodňové pásmo. Co dělat?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zřejmě vědí proč to dělají
Doplňuji:
je to fakt těžké, ale vezměte to tak… nedej bože přijde povodeň a vše vám zničí a nikdo vám nic nedá a o vše přijdete

Další odpovědi
Výletník8

Stavět mimo záplavovou oblast. Je nepochopitelné, jak se lidé různými cestičkami snaží dosáhnout, aby mohli stavět v záplavové oblasti, a když je pak opravdu vyplaví voda, obviňují kdekoho, apelují na soucit a solidaritu ostatních a žádají o pomoc. Zamyslete se a ve vlastním zájmu se tam byt nesnažte stavět.