MichalMichal

Stavba v občanské vybavenosti

Dobrý den, mam problém se stavebnim povolením na rodinný dům, jelikoz obec změnila územní plán na občanskou vybavenost. Chci to nějak „občurat“ a postavit tam tzv. rodinný dům s kanceláři, ale zase stavebko křičí ze v občanské vybavenosti RD s kanceláři stavět prostě nejde. Dal jsem návrh ze tam teda postavím administrativni budovu pro podnikáni: stavebko souhlasí, ale zase hypotéka křičí ze mi na taký objekt nepůjčí peníze :/ a zase zamotany kruh. Nevíte někdo nějakou fintu? Čekat 4 roky nez obec změní uzemní plán se mi fakticky nechce. Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
autacek

Tvůj dotaz je z kategorie „potřebuji půjčit peníze“, ale pro banku nemám (vykázaný) dostatečný příjem.

A rada je jednoduchá, stavěj až na to budeš mít dost vlastních peněz (z jiných zdrojů) a nebudeš tak těsně limitován požadavky třetích stran.

No ještě taky můžeš zvážit stavět jinde 😉

Další odpovědi
Herjulfson

Odpověď byla smazána z důvodu – jiné.