uncle Sam

Stávali se za války z žen děvky a z chlapů děvkaři?

Za druhé světové války se stávali z chlapů děvkaři a z žen děvky, nemám pravdu? Chlapi kteří museli narukovat do války se se svými ženami nemohli vidět, a potřebovali se někde vybít, proto hojně navštěvovali zasyflené vojenské bordely, nebo si nacházely nové lásky s ženami, co sloužili jako pomocné síly v armádách nebo lezli do postele s holkami, které byly ochotné jít za žvýkačky, nylonky, jídlo nebo cigarety. Také mohli znásilňovat civilistky.
Ženy si zase doma mohli užívat s muži, co nešli do války a na konci války se spustit s vojáky-osvoboditeli a někdy s nimi i odjet. Která by odolala americkému Johnymu nebo ruskému Ivanovi?
Když se potom chlap vrátil domů, tak jak spolu pak mohli normálně žít po tom všem? Přijde mi to hrozně děsivý a smutný, že to je vlastně spouštěčem brutální nevěry.
Válka je hrozná.

Nejlepší odpověď
BANAN93

Toto je asi nejmenší problém války – kdo se bude chtít kurvit kurvit se bude i bez války :D

Další odpovědi
marci1

Ano a máš pravdu, válka je hrozná a to ve všech směrech. ☹

Agneta

Já bych jen podotkla, že to vidíš dnešníma očima. Tenkrát byl jiný svět, a nějaké to „láskování“ takto nemohlo fungovat (jak ty naivně uvádíš).
Když ty si myslíš, že ona s tebou „jde za žvýkačku“ – tak tě ona už má dávno „v hrsti“, na to jsou chlapi hloupí – důkazem je „tvoje otázka“…:DDDDDDD

anonym

Kdo chtěl, mohl, kdo nechtěl, nemusel. Paušalizovat se to opravdu nedá.

Šidlo

vidno že ste mladý muž…ale zas myslíte, to sa musí nechať

  1. väčšina žien sa predávala na život a chleba pre svoje deti…neužívali si, išlo im o život
  2. väčšina chlapov bola naozaj neverná, lebo proste chceli
  3. znásilňovalo sa tak, že si to dnes nikto nevie predstaviť
  4. po WW1, ked chlap prišiel domov so syfilisom, nakazil ženu a obaja po pár rokoch umreli…ešte neboli antibiotiká…plus možno ešte vyrobili pár hendikepovaných detí (syfilis = hluché, slepé deti)
  5. po WW2 už boli antibiotiká na syfilis…ale boli drahé
  6. možno horšie bolo, ked došiel chlap s pstd domov…to znamenalo alkoholizmus, týranie, neschopnosť si udržať prácu, až po občasné vyvraždenie celej rodiny (vidte dnešných usa vojakov po nárate domov).....môžete si myslieť, na akej úrovni bola psychiatria za socíku

a že sa vám zdá ,,brutálna nevera" horšia než brutálne znásilňovanie (ktoré sa niekedy končilo smrťou, áno, ani tehotné neboli ušetrené, ani deti)......no comment.....takto vás vychováva matka?

bububabu

A z toho vyplývá že si vůbec ani neumíte představit co to válka opravdu je. Už vidím jak někde třeba v zákopu pod ustavičnou palbou v bahně, hladový, bolestí zkroucení a zmrzačení vojáci myslí na sex! Nebo se snad domníváte že ve válce byli přestávky kdy zazvonil zvonec a vojáci si vylezli ven ze zákopů, šli si do baru na whiskey a hledali si potencionální děvky na sex?! Myslím že ti lidé měli opravdu ale opravdu mnohem důležitější věci na starosti nežli myslet na sex! Zrovna tak ti civilisté spíše celý dny sháněli něco k jídlu a kousek střechy nad hlavou kde by se ukryli před nepřáteli. Nesmíte věřit všemu co vidíte ve filmech!

lota

Válka je hrozná. Z lidí se spíš stávaly stvůry a trpěli všichni kolem.