stávají se takové věci jen mě?

zakoupila jsem si satelit od UPC DIRECT,přišel technik nainstaloval mi ho a odej,jenže všechny programy mám v madarštině a technikovi se nejde dovolat už asi má po pracovní době co ted?

Nejlepší odpověď
www

Nestávají.
Je potřeba v podobných případech nechat si vše předvést tak, abys byla spokojena. Teprve poté zástupce firmy propustit.
Reklamuj to, i když se asi jedná jen o nastavení jazyka.

Další odpovědi
anonym

No nastal čas se učit jazykům.
Takže doporučuji maďarsko-český slovník a můžeš se dívat :)
No já osobně bych si najel na menu a tam zvolil jazyk a změnu jazyka na český.
menü – nyelv – módosíthatja a nyelvet – cz, český
Doplňuji:
Popřípadě bych doporučil zde:
http://www.ro­bertpejsa.cz/mo­je-projekty-a-napady/jazykove-kurzy-madarstiny-2010-zdarma/

Sůwa

Buď ráda, že není pátek, nebo že neodejel ( snad ) na dovolenou 🙂

Drap

Počkat do zítra. Nejsi v tom sama, takové věci se občas stávají

anonym

menü – beállítás – nyelv – módosíthatja a nyelvet – cz, český