Avatar uživatele
Luciášek32

Stává se, že se na booking.com uvolní rezervace?

stává se, že se na booking.com uvolní rezervace?

hotel je vyprodaný, ale když se podívám znovu je tam, že poslední rezervace byla např. před 5 minutami. Je možné, že stihnu rezervaci udělat pokud se uvolní?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Je určitě dobré průběžně sledovat. Já jsem se například nemohla rozhodnout mezi třemi hotely, tak jsem zarezervovala všechny. Avšak u všech nebylo placení dopředu nutné a zrušení rezervace do určitého termínu zdarma. S partnerem jsme si všechny hotely postupně prošli, vybrali si a já u dvou rezervaci zrušila. Tudíž se má místa uvolnila pro někoho dalšího. Takže sledovat pečlivě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Poslední rezervace = bylo něco zarezervováno, neznamená to, že byl rezervován poslední pokoj a už vůbec ne pokoj který chcete a ve vašem termínu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Může se to stát, ale ptáte se na špatném místě. Zeptejte se přimo na jejich stránkách, kde nabízejí pomoc i při zajištění rezervace. Mají určitě větší přehled.

https://secure­.booking.com/con­tent/cs.cs.html?a­id=356980;label=gog235jc-content-cs-contactus-XX-unspec-cz-com-L%3Acs-O%3AwindowsS81-B%3Afirefox-N%3AXX-S%3Abo-U%3Ac-H%3As;sid=26f­fa26bec059dd2cb8f45117fa­ac8d0

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování