Complex

Stává se, že po přeočkování na tetanus do ramena to místo na rameni na dotek stále bolí ještě třetí den?

Nejlepší odpověď
annas

Byůa jsem na přeočkování asi před půl rokem. Poradila mně už kdysi dávno lékařka, abych si při bolestech třeba po ,nárazu, ale i tetanu vzala arnicu montanu.

Od té doby, co ji používám, bolest rychle přejde. Stejně tak i po přeočkování proti tetanu. Ruka mě nebolela.

Ale bolest vás učitě t přejde, jenže to trvá déle.

Další odpovědi
Drap

Ano, může to být citlivé. Nic se neděje. To přejde.

ivzez

Pokud se dobře pamatuji, bolelo očkování proti tetanu vždycky
několik dnů → i v době, kdy se ještě neočkovalo do ramene.