Stává se vám, že se vám nechce nic dělat a máte ,,kopr"? Jak s ním bojujete?

Nejlepší odpověď
klumprt

S tím se bojuje těžko. Jak se říká, když se ti nechce, to je horší, než když nemůžeš. Obvykle tomu podlehnu do té doby, než to samo přejde, nebo do doby, kdy zoufalství z nesplněného úkolu ten kopr samo nepřemůže a pak začnu v panice odvracet průsery. 🙂

Další odpovědi
Klára K.

Tak buď ten kopr dám do ledničky, nebo ho sním :)
no a jinak mám s tímhle taky docela problém, ale většinou si buď pustím nějaký film, nebo si kreslím (což jde dělat i zároveň)

marci1

Když na mě padne „kopr“, tak nic nedělám do doby, než mě to přejde ! 🙂

ivzez

Když se mi nechce nic dělat,
prostě nic nedělám …

ivzez

Co znamená mít „kopr“?

ivzez

Už jsem „vygooglila“ …