Wareg

Stává se vám, že někam voláte a úplně vám vypadne, co jste vůbec chtěli?

Dnes jsem volal do jedné společnosti, abych se zeptal na nějakou drobnost ohledně platebních podmínek. Ale hned, jak jsem se dostal asi napotřetí k té správné osobě, mi úplně vypadlo, co jsem vlastně chtěl! 🙂

Stává se vám to taky?

Nejlepší odpověď
anonym

To je špatné,ovšem horší je,když se někam jede a zapomene se kam.

Další odpovědi
Jahoda

Ano, to se mi stává. Také čekám než mě to připojí a mezitím přemýšlím o tom, co budu dělat až skončím hovor, jak budu řešit nějaké problémy apod. Až mě to připojí, řekneme si ahoj nebo dobrý den a dotyčný se mě zeptá co jsem chtěla. V tu chvíli vím, že jsem to samozřejmě zapomněla a tak tak začnu říkat bláboly, než na to konečně přijdu 😁

Luss

jeeee a jak casto!!! v praci obcas zvoni i vice linek pres sebe, nebo pisu emaily, ctu emaily a zaroven volam, abych toho vic stihala a obcas mam bud takove okno, co popisujete, nebo mluvim do toho telefonu z cesty… :)

panenka

Ano stává se mi to také když někomu volám mám čekat na přepojení a já najednou začnu přemýšlet ještě nad něčím jiným.To potom nevím co jsem chtěla říct a doluji to ze sebe jak s chlupaté deky.

aramah

Tak to bohužel ano. Ale musím říct že mám štěstí nikdy mi nikdo nedal na jevo ať si to nejdřív řeknu na nečisto!

anonym

Mivam to take a ne jen pri volani,i kdyz jdu jednat na urad tak mam okno.Trapas se vzdy,ale vyresi.

martina1

O tom nevím,asi ne nebo ne často,abych si to pamatovala,ale dneska jsem se musela zasmát,jak jsem blbá.Dopoledne jsem obvolávala doktory,protože nás čekají očkování a preventivní prohlídky.A vždy jsem měla nacvičené:Dobrý den tady …,mohla bych objednat dceru na očkování. Atd. atd. Když jsem přišla pro malou do školky,tak jsem učitelce do zvonku hned hlásila:Dobrý den tady …mohla bych dceru objednat…a učitelka se začala smát.Pak jsem se probrala a říkala si,že jsem úplně mimo.No, mě to prostě pobavilo…

lorja

Taky se mi párkrát stalo,že jsem měla při telefonování
okno a za nic si nevzpomněla,co jsem vlastně chtěla.Proto když vyřizuji něco důležitého,napíši si napřed na papír poznámky.

ReHu

Zcela běžně 🙂.
A i v mnoha jiných případech.
Ale vždy si řeknu, že nejde o život a buď si vpomenu, když se vracím myšlenkami proč, nebo to zakecám a zavolám znovu 🙂.
Ani nevíš, jak mě potěšilo, že nejsem sama 🙂.