Avatar uživatele
Wareg

Stává se vám, že někam voláte a úplně vám vypadne, co jste vůbec chtěli?

Dnes jsem volal do jedné společnosti, abych se zeptal na nějakou drobnost ohledně platebních podmínek. Ale hned, jak jsem se dostal asi napotřetí k té správné osobě, mi úplně vypadlo, co jsem vlastně chtěl! 🙂

Stává se vám to taky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Luss před 5083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

To je špatné,ovšem horší je,když se někam jede a zapomene se kam.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Ano, to se mi stává. Také čekám než mě to připojí a mezitím přemýšlím o tom, co budu dělat až skončím hovor, jak budu řešit nějaké problémy apod. Až mě to připojí, řekneme si ahoj nebo dobrý den a dotyčný se mě zeptá co jsem chtěla. V tu chvíli vím, že jsem to samozřejmě zapomněla a tak tak začnu říkat bláboly, než na to konečně přijdu 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luss

jeeee a jak casto!!! v praci obcas zvoni i vice linek pres sebe, nebo pisu emaily, ctu emaily a zaroven volam, abych toho vic stihala a obcas mam bud takove okno, co popisujete, nebo mluvim do toho telefonu z cesty… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano stává se mi to také když někomu volám mám čekat na přepojení a já najednou začnu přemýšlet ještě nad něčím jiným.To potom nevím co jsem chtěla říct a doluji to ze sebe jak s chlupaté deky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Tak to bohužel ano. Ale musím říct že mám štěstí nikdy mi nikdo nedal na jevo ať si to nejdřív řeknu na nečisto!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mivam to take a ne jen pri volani,i kdyz jdu jednat na urad tak mam okno.Trapas se vzdy,ale vyresi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

O tom nevím,asi ne nebo ne často,abych si to pamatovala,ale dneska jsem se musela zasmát,jak jsem blbá.Dopoledne jsem obvolávala doktory,protože nás čekají očkování a preventivní prohlídky.A vždy jsem měla nacvičené:Dobrý den tady …,mohla bych objednat dceru na očkování. Atd. atd. Když jsem přišla pro malou do školky,tak jsem učitelce do zvonku hned hlásila:Dobrý den tady …mohla bych dceru objednat…a učitelka se začala smát.Pak jsem se probrala a říkala si,že jsem úplně mimo.No, mě to prostě pobavilo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Taky se mi párkrát stalo,že jsem měla při telefonování
okno a za nic si nevzpomněla,co jsem vlastně chtěla.Proto když vyřizuji něco důležitého,napíši si napřed na papír poznámky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Zcela běžně 🙂.
A i v mnoha jiných případech.
Ale vždy si řeknu, že nejde o život a buď si vpomenu, když se vracím myšlenkami proč, nebo to zakecám a zavolám znovu 🙂.
Ani nevíš, jak mě potěšilo, že nejsem sama 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek