Avatar uživatele
martin14

Stává se vám to taky?

Nutně potřebuji najít nějakou věc ale prostě ji nenajdu a když už ji nepotřebuji tak ji mám na očích a najdu ji v pohodě, nebo třeba nějaký název chci si stáhnout třeba nějaký film ale ani za boha si nevzpomenu na název a třeba po týdnu už se mi ten název vybaví. Stává se vám to taky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? SajmonModer, briketka10, muhamed před 4316 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

jo stává se to asi každýmu a mě zrovínka minulý týden, když jsem hledala papíry na ÚP takový od sociálky, důchod, ZPS, zápočťák, pracovní smlouvu ne a ne je najít :(
prohledala jsem úplně všechno a to mám v papírech pořádek, ale byly pěkně pokupě v jedněch deskách pěkně vespod a že by na mě houkly to néé :)
Doplňuji:
jó teď si nemůžu vzpomenout na film, jeden jsem už našla podle herečky, ale tenhle byl ták divnej, že ani herce neznám bolak by nevěděl ?? když už viděl ledacos ??
vešli do místnosti dva muži a na zdi viděli něco divnýho a byla v ní zřejmě díra asi i do ní vlezli jo, a pak se to stalo, když vylezli ! tak tam vtrhli chlapíci a oba je zmasakrovali všichni to byli asi mexikáni, takoví ti tmavší pleti víc nevím :(

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Noc si z toho nedělej. Mě dost často

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Mně se stávaj jiný věci, půl hodiny hledám kšiltovku, pak zjistím že ji mám celou dobu na hlavě. Dojím rybu, nesu talíř do kuchyně, kost hodím do dřezu, na chvíli se zastavím, říkám si „sakra tady je něco špatně“, ale pak jen pokrčím rameny talíř hodím suveréně do koše… Nebo dám rozmrazit kuře, každejch 5 minut to chodím kontrolovat jestli je všechno jak má…mrknu dovnitř, světlo svítí, kolo se točí a po nějaký době mikrovlnka cinknce, já ji votevřu a uvnitř nic není, ale nahoře na troubě je položenej talíř se zmrzlým kuřetem…

Myslím že se pomalu ale jistě dostávám do stavu, kdy se mi bude chtít na wc, ale než dojdu k míse tak zapomenu kterej úkon jsem tu chtěl vykonat, a tudíž rozepnu poklopec, vyndám frajera, zatlačím a skrz nohavici mi na podlahu vypadne boban…

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10, barnajka Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Naprosto běžně. Dost otrava, hlavně když jde o něco důležitého a je fakt málo času. Důležitá lejstra, doklady, technické doplňky, klíče – jak kdyby je Jindra Hrnčíř přikryl hacafrakem.
S tím se nedá nic moc dělat. Najdu to spolehlivě, když hledám zas něco jiného, takže spokojenosti nedojdu vlastně nikdá.
Jen ty názvy – to je celkem v pohodě, a když, tak pomůže gůglik. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Jo každou chvíli. Zákon schválonosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pudlík

Jo a pořát. Chci např. někam jet a nemůžu to najít a hned jak se vrátím leží mi to přímo před nosem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stává se to každému a čím je člověk starší, tím častěji a taky tím častěji se hledají brejle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

To by bylo na román..........

http://www.poruchy-pameti.cz/zapo­minani-souvisi-s-vekem.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Nejčastěji se mi to stává s hudbou. Chci najít písničku, která mi pořád zní v hlavě, nebo jsem někde něco zaslechla, odposlouchala slova a snažím se to najít… A pak na to narazím buď v rádiu, nebo to nějak… přijde samo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
muhamed

porad nekdy m to az stve

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Klídek – čím víckrát uvidíš svítání (či stmívání – podle toho kdy vstáváš), tím častěji se ti to bude stávat. A neboj – někteří i zapomenou kde bydlí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

briketka10: znám, ale sakryš, nějak si nemůžu vzpomenout :)) ale vážně…

před 4316 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ale, že to byl dost dobrej film, já ho měla na DVD nevím proč já „trumpetka“ ho vymázla asi jsem měla ňákej lepší přes něj áchjo :(

před 4316 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek