Alesh

Stává se vám někdy, že vás napadne super otázka sem na Odpovědi.cz, ale …

… zrovna nejste na netu a než se k němu dostanete, tak ji zase zapomenete? 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Tak tohle se mě stává často, ale ne s otázkama.Když jsem jezdil autem do práce, v rádiu jsem slyšel písničku.Říkal jsem si, že si ji stáhnu.Nežli jsem ale přijel domů, auto dal do garáže a sednul k počítači, tak jsem si nemohl vzpomenout co to bylo za písničku.
A tak je to s hodně věcma.V televizi ve filmu slyším něco na co se chci pak podívat na netu, ale když skončí film, už nevím na co jsem se to chtěl podívat.

Další odpovědi
pusinka50

Mně teď poslední dny či týdny úplně pravidelně:-) Zaklapnu notebook a za chvíli mě napadnou minimálně 2 otázky a v tu chvíli se mi zdají pro mě důležité. Nenapíšu si je, zapomenu je…a pak se jen můžu utěšovat, že snad tak důležité nebyly:-)
Doplňuji:
Jo a co píše lahny, no to je už úplně běžný, cementóza jako prase:-)