Avatar uživatele
anonym

Stává se vám někdy, že náhle nevíte jestli jste něco dělali ve snu nebo ve skutečnosti ?

Tak třeba si nějaký den vzpomenu, že jsem někam přendávala nějakou věc, ale nemohu si vzpomenout jestli ve snu nebo ve skutečnosti, tak se jdu raději podívat abych se přesvědčila. A také občas nevím jestli jsem si něco myslela (nad něčím přemýšlela) ve snu nebo ve skutečnosti. Máte také něco takového ? Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
sengKs, tak mně se samozřejmě zdají i nenormální a bláznivé sny i když nikoliv noční můry. Na televizi se moc nedívám – vlastně momentálně pouze na Zdivočelou zem a Věřte-Nevěřte. Občas se podívám na nějaký dokument a vyjímečně na film. Fantazii mám dost velkou – čtu hodně knihy a nikoliv z Červené knihovny. Psychicky jsem vyrovnaný člověk a ven nebo mezi lidi také chodím. Jsem pouze melancholik-flegmatik a navíc introvert. Takže nějaké studie neplatí vždycky pro všechny. A navíc se mi o normálních věcech nezdá tak často a skoro vždycky vím, že se jednalo o sen. Ale jinak je vaše odpověď zajímavá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Drap, Medulka, Damiana, RyuzakiKate, muhamed, anonym před 4165 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Nestava ..protoze nesnim …teda urcite jo ..ale sny si nepamatuju ..a kdyz uz jednou za rok snim.. tak je to nejaka nocni mura …a tu si ze skutecnosti fakt nespletu ..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To máte tedy dost monotóní sny , o tom byl nedávno pořad na ČT , lidé vám podobným kterým se zdá o všedních věcech a normálního života jsou tzn. psychicky slabý , je to dáno tím že koukáte moc na TV a jste dost často na PC , a vaše mysl nedokáže vytvořit něco výraznějšího jednoduše řečeno chybí vám fantazie , lidem by se mělo zdát o šílenostech noční můry sny o sexu s filmovýma hvězdama apod. např. sex s Pamelou Andersonovou , hodl moc nechodíte mezi lidi , a to zapříčinujě vašemu mozku vytvořit něco fascinujícího a pak si pletete jestli jste zametala v obýváku včera nebo ve snu 😉 …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Taqk to se mě tedy nestává. Rozlišuji poměrně dobře co je sen a co skutečnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano. Dost často. Tak se jdu raději ještě jednou najít, abych neumřel hlady.
le při pohledu na čísla na osobní váhy při svém vážení mám taky takový pocit, že se mi to jen zdá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jarda David

Občas se mi to stane, ale pokud to „promyslím“ je to jasné. Sny si delší dobu zapisuji a považuji to za důležitou práci s podvědomím. Zajímavý zdroj k práci se sny je Edgar Cayce – spícího proroka a jeho knihy. 🙂. Přeji hezké sny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

.. ja vetsinou ve snu " delam " to, co " nedelam " normalne v realu, tak to rozlisuji docela v pohode .. -iv-

před 4165 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A tak to sen vypadat má , to se má snít psychicky vyrovnanému člověku , tím pádem by jste měl být duševně zdraví :) …

před 4165 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jeee ! tak to jste me potesil.. hlavne s tim : …
o šílenostech noční můry sny o sexu s filmovýma hvězdama .. me se tohle zda .., akorad s jednou nasi zdejsi " hvezdou " … ale je to taky takova silena nocni mura ! :)

  • iv-

před 4165 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek