Avatar uživatele
IK

Stává se vám když si soustavně ničíte zdraví prací,

že vám to přestane myslet a musíte jít uprostřed fofru ven nahnat vzduch, pohyb a sluníčko?
Nesnáším donucovací metody, ale kdyby si můj organismus vzpomněl před 30 lety, tak bych mu byla asi vděčná, teď se mohu vzteknout.
Doplňuji:
No 🙂 měla jsem přidat aby mi odpovídali uživatelé přes padesát, ale dobře mi tak, po procházce mi to teď taky líp myslí 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: IK

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Damiana, briketka10 před 4396 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

ne ne nestává jsem workoholik a někdy zapomínám i na jídlo prostě na všechno 🙂
teď jsem sice doma nemocná už skoro rok, ale i ták mě nikdo k ničemu nenutí jsem pánem svého času..
a noční pták jarabák :DD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Hm, tak to ani ne…
Mně byla má práce vždycky i vysněným koníčkem, takže jsem se kolikrát „přetáhla“ díky tomu, že se zkrátka nějak nedalo odpoutat. Až jsem zjistila, že mám sice hodně zajímavý, ale vlastně skoro žádný, čistě soukromý život.
Ale taky je pravda, že relax nepodceňuji a nezanedbávám. Spíš jsem teď tak „nadupaná“ endorfiny, že mě jen tak nějaký moula nerozhází a práce pro mne rozhodně není na prvním místě.
Ještě ve dvě jsem byla v bazénu a teď už si vybírám šatečky na večerní čaje. Nohy se mi už doslova klepou v rytmu swingu…:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Na prechádzku využívam prestávku v práci. Kým si druhí ničia zdravie cigaretkou, ja si urobím malý okruh. Doporučujem, vyčistí rozum, prevetrá a uvolní telo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Dělám na čerstvém vzduchu,někdy i na sluníčku,dělám práci která mě baví,ale zdraví si ničím pořád.Mám po padesátce a je to čím dál horší,bolí už všechno.Tělo vystavuji mrazu,přehřátí,deš­ti,dehydrataci,vi­bracím a nadměrné fyzické zátěži,neúměrně zatěžuji a opotřebovávám klouby a šlachy.Nejhorší je,že s tím pravděpodobně budu muset vydržet ještě jedenáct-dvanáct,možná víc, let a prásknout dveřmi a jít se nadýchat vzduchu nemůžu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

AD IK, ďakujem, konečne ma niekto omladil
:)

před 4396 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

no mě bude za dva roky, ale připadám si na 30 🙂

před 4396 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek