Stává se to i u vás ?

http://media.lou­pak.cz:443/sou­bory/obrazky/_za­jimavosti/298/My­Funlink_Picdum­p_250_05.jpg

Nejlepší odpověď
badisko

nestava mam rad …svuj mobilni telefon..a pracovni doba mi zacina v 8;00…

Další odpovědi
Děda Louda

Pravidelně. Hrozně to leze do peněz. Ještě, že tou dobou spím, jinak bych musel požádat o příspěvek na vstávání.

Miky S

Já mam teda budík na mobilu a ten už placatej vyrobili, ale právě kvůli tomuhle žádnej budík nechci:-) Ten by dopad:-DD

Lucijej

Teda…ještě jsem neslyšela, že by někomu budík zblednul :o)