arachis

Stává se i vám, že z ničeho nic z vás vypadne nějaké jméno?

Nebo hláška. Ráno se vzbudím a řeknu si např. Alma Mater, Toma seku nebo i v průběhu dne. Pak přemýšlím a přemýšlím, většinou se jedná o jméno postavy z nějakého filmu. Horší je, když vím, ze kterého filmu to je, viděla jsem ho 100× a nevzpomenu si na význam.

Nejlepší odpověď
Drap

Nebudeš věřit, ale dost často. A je to snad den ode dne horší.

Další odpovědi
dáma z ČR

ano stává,nemám totiž pamět na jména…naopak čísla si pamatuji velmi dobře

pucipuci

Arachis a Drape, velice jste mě potěšili.