ten který je

Státy světa,kde netekla krev a nebylo násilí.

Dokážete vyjmenovat státy světa,kde byla či je vláda komunistů a netekla krev vlastních občanů?
Ze současnosti je mi známo,že prezident Kyperské republiky je komunista,ale nevím jaké je složení parlamentu Kypru.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Di­mitris_Christo­fias
Děkuji za odpovědi a přeji hezký večer všem.
Doplňuji:
Tento prezident nemá totalitní sklony.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud vezmu otázku jako takovou a půjdeme až někam do počátků lidstva, tak zřejmě takovou zemi nenajdeme, bez ohledu na to, kdo tam vládl

Další odpovědi
Illines

Tak tato otazka,mne take zajima.

Doplňuji:
Ano,ano barbakane-odpoved.Diky

anonym

Mne spíše zajímá odpověď!
Doplňuji:
Jinak k otázce. Možná je nějaká tlupa v pralese,ale pochybuji,že by tam měli komunismus a tak ruku na srdce- nevím,jestli takový stát existuje!

BANAN93

Každý stát má nějakou krvavou hystorii a to i bez komunistů (myslíš že USA jsou tokoví skvělí hrdinové jako se dělají v jejich filmech)

ten který je

ad Banan:Banáne ptal jsem se na něco jiného a nějaké akční filmy mne nezajímají!