meghy

Státnice v září

Chtěla bych se zeptat, ohledně státnic – když je budu dělat v září, a už studuji 4.rok bakaláře, bere se to ještě do 4.roku, tím myslím do standardní doby studia? Nebere se to tak,že když budu dělat státnice v září, že mi naběhne další semestr, tím pádem bych musela platit poplatky za delší studium (za semestr to bývá i 30 000)? A kdyby zavedli zápisné od tohoto akademického roku, nebudu muset platit zápisné kvůli tomu že dělám státnice na začátku dalšího semestru, což už začíná další akad.rok? Děkuji za odpověď

Odpovědi
Lucijej

To záleží, kdy vám začíná zimní semestr. Pokud semestr začíná v řijnu a státnice děláš v září, tak se to počítá do předchozího roku. Ale jestli vám semestr začíná v září, tak se to už bude počítat do dalšího akademického roku.
Nejlíp ti poradí na studijním oddělení na tvé škole.