Lgee

Šťastný nový rok! Víte, co si pro vás osud přichystal?

Rozhodl sem se, že od nového roku tu nebudu psát blbosti. A na odpovědích.cz končím. Vím že to asi nikoho moc zajímat nebude, ale kdyby náhodou by si někdo řekl, kde je ten otravný „lgee“.

Nejlepší odpověď
Edison

Jsem čekal, jaká bude první otázka v novém roce. A ono… hloupá. Sice ses rozhodl, že nebudeš psát blbosti, ale hned jsi ji napsal. Nikdo neví, co si pro koho osud připravil. V tom tkví krása života.

Další odpovědi
zjentek

Pro mě si osud nepřichystal NIC! JÁ to řídím! Tečka.

Gus_Fring

Teď si napsal blbost. Osud neexistuje.

Edison

Gusi, jak víš, že neexistuje? To by mě zajímalo. Podle mě je vše předem dáno. Vysvětlení je složitější, ale je to logické. Neexistují náhody. I pro to mám vysvětlení a je to logické.

Lgee

Edison – dobře, uznávám. Ale platí co sem napsal.