Cesnek

Šťastný Nový rok 2013!!

ano,ano, vím že to není otázka, ale mmyslím že to nevadí… :D

(((myslím že tato otazka je velice zajímavá..pokud si to myslíte taky tak ji prosím označte…)))

Nejlepší odpověď
Drap

Tobě taky.......

Tobě taky a současně i všem ostatním, kromě těch, kteří sbírají informace o ostatních. Těm přeji aby se jim rozsypaly kartotéky.

Další odpovědi
Elk

Tobě taky.......

Doplňuji:
Ať se vám trable vyhnou, radostí ať oči jihnou, zdravíčko ať nezchází a práce nikdy neodchází.
Mějte se hezky, pouštějte si desky, chraňte se před blesky, pojídejte tresky a nedělejte vřezky.
Všechno nejlepší vám všem v příštím roce ze srdce přeje Elk.

jjsemtujak

Děkuji za přání...

Doplňuji:
A tobě taky + všem zdejším uživatelům :)

Damiana

Děkuji za přání...

Měj krásný konec i začátek Nového roku, stejně tak jako všichni, kteří to teď čtou.:-)

manon

Tobě taky.......

Doplňuji:
…začínám odpočítávat :)

david22

Děkuji za přání...

Doplňuji:
a Tobě taky.......

Poklička

Děkuji za přání...