umadbro

Starý notebook kde hra normálně běží plynule ale tak po 7–10 minutách se začne hra sekat, nevím čím to je?

Momentálně hraju na mým herním pc, ale když už budou ty prázdniny tak jsem si vytáhl starej notebook abych si ho tahal k moři atd. Ale problém je ten že když zapnu hru normálně běží plynule ale tak po 7–10 minutách se začne hra sekat nevím čím to je nepřipadá mi že by se zahříval hodně. Nevíte čím to může být před nějakou dobou normálně hry běžely s tímhle se setkávám poprvé.
Doplňuji:
díky skusim a uvidim jak to dopadne

Nejlepší odpověď
anonym

Stáhni a nainstaluj si Speccy ( http://www.pi­riform.com/spec­cy/download/stan­dard ), „nepřipadá mi“ je hóóódně nepřesné měření teploty…
😁