hubickova

Startovací stránka Firefoxu

Po kliknutí na ikonku Mozilla Firefox se mi objeví na ploše Firefox start.Proč se mi neobjeví jako vždycky hlavní stránka Seznamu???Co jsem kde pomačkala a zblbla?Poradíte?

Odpovědi
cochee

Otevři si Možnosti, postup se malinko liší podle toho, jestli používáš menu nebo oranžové tlačítko Firefox. V okně Možnosti klikni na první ikonu „Obecné“ (vypínač) a do políčka Domovská stránka napiš http://www.nasi.cz a zkontroluj, že je zvoleno „Při startu Firefoxu zobrazit“ – domovská stránka. Potvrď „OK.“

Questman

Nejspíš proběhla aktualizace prohlížeče.
Najeď si na www.seznam.cz a úplně dole mají návod na nastavení dom. stránky pro každý browser :)