provy

Starší a mladší generace sester

Ahoj píšu seminárku na tohle téma. Byla bych ráda kdyby jste řekli svůj názor: Jak vnímáte když vás ošetřuje mladá nebo starší sestra a v čem jsou rozdíly. Díky za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
anonym

Od kdy počítáš starou-starší a do kdy je sestra mladá? Já rozdíl většinou poznám podle modřiny z odběru krve. Dobrá sestra umí odebrat krev bez podlitiny, špatná sestra těžko hledá žílu. Bez ohledu na věk.

provy

No starší sestru myslím tím, že využívá zastaralé praktiky co se naučila dávno ve škole. Dík za odpověď