Bronzový

Když se občas v různých obchodech a marketech zeptá pokladní, zda je to všechno, je to starost o zákazníka nebo atd.?

V různých obchodech a marketech se občas zeptá pokladní a je to všechno. Je to starost o zákazníka zda něco nezapomněl, neb upozorněníní případným nenechavcům, případně průzkum trhu a zda se koupěchtivej zákazník vrátí a doplní nadupaný vozík, dalším kvalitním zbožím. Já odpovídám, ani nevím zda jsem něco nezapomněl, většinou pokladnice nasadí medový, neb citron úsměv.
--
Původní neotázka
Starost u pokladny při platbě

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Upozornění

V podstatě se pokladní ptá, jestli může nákup uzavřít a spočítat. Kdyby se neptala a spočítala nákup předčasně, tak by si přidala práci.

Další odpovědi:

Stříbrný

Starost o zákazníka

Má to v pokynech, které má nalepené na kase. Někdy se tam podívej.

Zlatý

Průzkum

Třeba myslela, že ji někam pozveš, a nebo dřív dělala v lahůdkách. Mně to někdy říkaj i po tom co jim zaplatím, a nechám jim korunu dýško, jestli jako je to všechno..

Zkus si připravit na každej den nějakou hbitou odpověď, když otázku už předem znáš, jako třeba:
>>> "..ne, to je teprve začátek.."
>>> "..a to vám tu mám ještě zatancovat?"
>>> "..ne, támhle je manželka a v košíku má další věci, ona to pak zaplatí.." (a ujet) atp.

a nebo zkus dělat zrcadlo: "a to je všechno?" - "a to je všechno?" - "prosim?" "prosim?".. protože zrcadlo s paní u kasy vždycky skončí klasikou: "na shledanou" - "na shledanou", tedy naprosto stejně jako běžný nákup

Starost o zákazníka

Všiml sis,že má pokladní nad hlavou box s cigeretama?Cokdybys ne ně zapoměl?

Bronzový

Upozornění

Zlatý

Upozornění

Je to upozornenie, že sa chystá uzavrieť účet.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 659
Zlatý marci1 362
Zlatý gecco 308
Zlatý annas 300
Zlatý mosoj 278
Zlatý hanulka11 271
Zlatý Kepler 243
Zlatý briketka10 180
Zlatý ivzez 179
Zlatý Lamalam 146

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.