Avatar uživatele
Kryšpín

Když se občas v různých obchodech a marketech zeptá pokladní, zda je to všechno, je to starost o zákazníka nebo atd.?

V různých obchodech a marketech se občas zeptá pokladní a je to všechno. Je to starost o zákazníka zda něco nezapomněl, neb upozorněníní případným nenechavcům, případně průzkum trhu a zda se koupěchtivej zákazník vrátí a doplní nadupaný vozík, dalším kvalitním zbožím. Já odpovídám, ani nevím zda jsem něco nezapomněl, většinou pokladnice nasadí medový, neb citron úsměv.

Původní neotázka
Starost u pokladny při platbě

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2742 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Upozornění

V podstatě se pokladní ptá, jestli může nákup uzavřít a spočítat. Kdyby se neptala a spočítala nákup předčasně, tak by si přidala práci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

Starost o zákazníka

Má to v pokynech, které má nalepené na kase. Někdy se tam podívej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Průzkum

Třeba myslela, že ji někam pozveš, a nebo dřív dělala v lahůdkách. Mně to někdy říkaj i po tom co jim zaplatím, a nechám jim korunu dýško, jestli jako je to všechno..

Zkus si připravit na každej den nějakou hbitou odpověď, když otázku už předem znáš, jako třeba:
>>> „..ne, to je teprve začátek..“
>>> „..a to vám tu mám ještě zatancovat?“
>>> „..ne, támhle je manželka a v košíku má další věci, ona to pak zaplatí..“ (a ujet) atp.

a nebo zkus dělat zrcadlo: „a to je všechno?“ – „a to je všechno?“ – „prosim?“ „prosim?“.. protože zrcadlo s paní u kasy vždycky skončí klasikou: „na shledanou“ – „na shledanou“, tedy naprosto stejně jako běžný nákup

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Starost o zákazníka

Všiml sis,že má pokladní nad hlavou box s cigeretama?Cok­dybys ne ně zapoměl?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Upozornění

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Upozornění

Je to upozornenie, že sa chystá uzavrieť účet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek