dust8

Stárnu, že mě dnes ukolíbaly už 4 piva?

Nejlepší odpověď
Kelt

Chybí podrobnosti – lahváče, točené, jak silné a co jsi jedl a dělal a jak dlouho jsi před tím spal. A podívej se na biorytmy, abys věděl všechny vedlejší faktory, které to mohly ovlivnit. Asi jsi vynaložil mnoho energie na boj s depresí, proto stačila ta 4 piva

Další odpovědi
aliendrone

No, taková 4 pivka „ze z Plzně od Zdroje“ na sluníčku (třeba někde na zahrádce) – to by mi udělalo čáru přes denní rozpočet i za mlada, zbytek dne by průměrný výkon brutálně poklesl. ;) :D

Kepler

Nechlemtej pivo, příště si dej šedou rulandu nebo tak něco. To neznáš? Po pivě se spí, po kořalce blbne a po vínu se zpívá, jak jsem si už tady přečet. No a po trávě se nechodí, po trávě se směje. Já jsem našel ale ideální kombinaci: vodka + ovocný džus. Dává to neskutečný elán do práce a taky odvahu: asi před hodinou jsem spáchal historicky první pokus o tiramisu.

zjentek

Ne, 6–7 kusů MUSÍ zvládnout i „definitivní zdravý stařec“! Spíše to ukazuje na nějakou nemoc.

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.