Avatar uživatele
žolik

stárnou muži,nebo zrají jak dobre víno"""

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, tom004, fablen před 4709 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Muži nestárnou,a ženy zrají jako dobré víno.Jenom fakt nevím,jestli to pro obě pohlaví platí vždy.:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ar

No příznaky zrání, jako víno na sobě pozoruji takové. Malinko se zakulacuji, řídne kštice a místama vyrůstají blond vlasy, na čtení se mi zčínají krátit ruce a u sportování ten výkon už taky není to pravé ořechové, ale jinak dobrý. O stárnutí nemůže být ani řeč, to je jen nabírání zkušeností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nie, muži nestárnu,
len sa im mení postava a celkový výzor. Viac zabúdajú, aj na to že sú ženatí, viac spomínajú na svoje hrdinské činy z čias mladosti a vojenčiny.
PS.
Na pivo nezabúdajú, trafia aj pri slabom zraku. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

je prokázáno, že chlapi nestárnou, vždyť z puberty se dostávají až v kremační peci.

Osobně jsem padesátiletý puberťák.
a veselej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Ono to bude asi nějak individuální.To,co se mi za mlada nelíbilo u otce,dělám teď sám.Vzpomínám na minulé prožitky,všem je vnucuji a opakuji se.Hardware je ucházející,software už za moc nestojí,paměť nedostatečná.Když vám někdo začne lichotit,že vypadáte na svůj věk dobře – je to podezřelé.Roste vám břicho a obvod v pase a můžete se třeba pos…,cvičit do aleluja a ono se to nezmění.Protahuje se pytlík,to druhé se zkracuje,při práci a při tom…se zpotíte.Co se dá dělat jiného,než se ohánět tím,že zrajeme jako víno?Důchod nám posunuli do ztracena,ideály taky,jsme rádi,že máme vůbec práci.Už se těšíme z maličkostí,když se otočí kočka v mini,když nás pochválí manželka – tady jedině to je upřímné.Ale buďme pozitivní – ti po nás na tom budou hůř.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Renatka2

ZDravím, vím, že to s vínem jako takém nemá moc společného :D ale i tak chtěla jsem se zeptat na něco, co se vína týká, je tu nějaký znalec vín? Nemáte někdo zkušenot s nějakým kurzem pro vinaře nebo znalce vín? Sháním něco takového pro přítele jako dárek k Vánocům.

před 3460 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

„Muži nestárnou :D ! :D !
Renato podívej se na www.vinarskyin­stitut.cz
Tam mají kurzy o víně, absolvoval jsem základní kurz s názvem „Základy sommelierství, vína a vinařství ČR“
A moc se mi to líbilo. Pokud má přítel rád víno a rád se dozví něco nového, chce se vyznat co si kde dát, tak určitě super typ na dárek ;) “

před 3454 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Renatka2

Ahoj, moc děkuju!! Super! A jak je to s časem? Je to nějak dostupné, kdy kurz probíhá a jak ? A kolik tak stojí? Prozkoumám stránky.

před 3452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

Tam bys měla najít veškeré informace. S časem je to právě okey i pro časově vytížené. Základní cena je 2.998,–Kč s daní a fanoušci FB mají bonus 🙂

Teorie se učí formou e-learningu a znalosti procvičí formou testů. Pak absolvuješ praktickou část se špičkovým sommelierem
Na konci praktické části se píše tes. Pokud máš dobře min 50 otázek z 55, úspěšně absolvuješ a získáváš osvědčení podepsané lektorem .

před 3450 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Renatka2

tyjo, děkuji za vyčerpávající odpověd. Opravdu moc děkuju. Líbí se mi to, asi si tam zavolám a zeptám se ještě na něco a asi to koupím.
Uf tyjo, bude dárek vyřešenej, konečně 🙂

před 3445 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

Jo jo, tak uvidíš :) Jako dárek to je určitě super. Pak dej vědět, jak ses rozhodla, případně, jak se dárek líbil.

před 3438 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek