bolak

Stárne tělo stejně rychle, když je člověk v umělým spánku?

Nejlepší odpověď
Kelt

Nevím, zda se takového už někdy stalo? Můžeš srovnat dva lidi, z nichž jeden má všechno , co potřebuje k životu a je spokojený a druhý, který se trápí a nemá třeba co jíst, nebo jiné starosti. Ten určitě bude stárnout rychleji. Něktré tyto věci urychlí délku jeho života. Pokud bude člověk v umělém spánku, tělo nemůže fungovat, jak by mělo, na plný výkon, ani strava není nejlepší. Je připevněný k přístrojům, které ho udržují při životě. Ten, kdo se hýbe – pohyb omlazuje, takový člověk si udržuje zdraví,, takže by měl být relativně mladší, i když je to velmi sporné, jak srovnávat lidi. Sportovec a člověk s nadváhou a pod. Ale abych odpověděl tak podle mne, stárne rychleji tělo v umělém spánku.

Další odpovědi
anonym

Některé orgány ano, jiné ne.
Obecně tělo nestárně rovnoměrně, opotřebovává se – podle ´námahy´. V komatu (nebo umělém spánku) se jen neopotřebovávají stejné orgány stejnou měrou, jako za ´běžného´ života – některé více, jiné méně.

Stingo

To máš jako s autem. Když dlouho stojí, je to mnohem horší než když se s ním jezdí.