Adula.57

Staří lidé

Dobrý den, proč když jsou staří lidé skoro hluchý a vy na ně mluvíte, ničemu nerozuměj a vy musíte mluvit hlasitě, ale oni sami mluví strašně potichu? Třeba ted v tramvaji jsem chtěla pustit starýho pána sednout si a on si začal povídat. Mluvila jsem poměrně hlasitě, jenže on mluvil strašně potichu, takže jsem se pořád musela ptát co říkal až to vpadalo že jsem nahluchlá spíš já než on.

Nejlepší odpověď
zzzzz

No protože špatně slyší a nepozná, zda mluví dost nahlas. Nechce okolí obtěžovat řvaním, proto raději mluví potichu.
Doplňuji:
Staří lidé jsou tak vychovaní, nechtějí být nikomu na obtíž a nebo někoho obtěžovat.

Další odpovědi
anonym

Také to mohlo být tím, že on reálně nemluvil potichu, ale neslyšela jsi jej kvůli rambajzu tramvaje (nepřizpůsobil intenzitu hlasu hlučnému prostředí)…
😉

ferenc

Až ti Andulo.57 bude 70,tak to pochopíš.

led

zjentek, dávam vám palček, ale podľa akýchsi pravidiel
samotný odkaz nie je odpoveď.
Je to tu kdesi aj napísané. Prosím, vložte k odkazu aj pár slov, aby to bola regulérna odpoveď.

zjentek

až mi vysvětlíš, co ti je do toho, tak pak :o

Hamon

Jel jsem vedle tebe, ale ten pán nemluvil potichu, on na tebe křičel…
;)

Hamon

Jel jsem vedle tebe, ale ten pán nemluvil potichu, on na tebe křičel…
;)

zzzzz

Ty jo, a hned dvakrát .-D

Hamon

Jeden hamon nikdy nestačí :P :)