zbynekplzen

Staré vysvědčení

Použili jste někdy k něčemu staré vysvědčení třeba z 5 třídy?
Je mi jasné ,že maturitní vysvědčení , výuční list , eventuelně Vš diplomy se přikládají na ůřadech i firmách , když se člověk představuje a uchází o zaměstnání .

Nejlepší odpověď
Deli

Ano, nedávno. Ukázala jsem jej dceři jako odstrašující případ 🙂

Další odpovědi
tom004

Jedno zajímavé mám.8C ZŠ,chování trojka,jinak samé jedničky.Občas tu raritu při vhodné příležitosti ukážu.

Drap

Nikdy jsem nepoužil. A pouze jednou jsem použil maturitní vysvědčení. Nepředkládal jsem ho ani při přijetí na VŠ / tenkrát se dělaly přijímačky dříve než maturita, /ani při několika změnách zaměstnání. Jedinkrát jsem ho musel ukázát na tehdejším oddělení VB, protože bez něho mě odmítli vystavit nový občanský průkaz.