Mirdas

Staré časopisy. Může to mít pro sběratele opravdovou hodnotu? A jaké časopisy se asi tak u nás nejvíce cení?

Mám doma staré časopisy Cinema, Melodie, Čtyřlístek a podobně.
V antikvariátu se všeobecně známý šizuňk tvářil že je to jen papír do sběru za pár stovek ( dohromady ).
Může to mít pro sběratele opravdovou hodnotu ?
A jaké časopisy se asi tak u nás nejvíce cení ?

Nejlepší odpověď
Drap

Z uvedených bude mezi sběrateli zřejmě nejvíce ceněn Čtyřlístek

Další odpovědi
anonym

Vždy se cení první vydání. Spíše zkus nějakou aukci.

Dochy

Kamaradce chybi par ctyrlistku. Pokud by ses nahodou trefil asi by mela zajem.. Napsal bych Ti soukrome, ale jses blokovan.

McArthur

Časopisy Cinema a Melodie nevím, ale Čtyřlístek v dobrém stavu a do čísla 100 se dá velmi dobře prodat. Od 100 dál cena prudce klesá.

U každého časopisu platí, že prodejný je jen kus ve výborném stavu.

Nejlepší způsob prodeje pro laika je u nás určitě Aukro (www.aukro.cz).