Avatar uživatele
maruš

Staré časopisy.

Nemáte nějaký tip,kam bych mohla nabídnout několik ročníků časopisu Myslivost?Je to hezký,ale specializovaný časopis.Myslím,že je škoda ho vyhodit a je mi to i líto.Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4266 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Podobné téma bylo už několikrát.
Pakliže ti nejde jen o kšeft, ale aby ještě posloužily, téměř ve všech spádových klubech a domech seniorů, mají právě takovéhle čítárny z bezplatných darů (jak knih, tak i časopisů).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já bych svoje pracně sehnané černobílé časopisy Kynologie formátu A5 z let 1950 až do dob kdy začal vycházet Pes-přítel člověka, nedala ani za nic!!! Sice jsou dnešní poznatky už jinde,ale vidět jak některá plemena vypadala tehdy a dnes,to stojí za to… Zkuste si najít také nějakého človíka (nebo inzerce,antik­variáty),který má o ten obor zájem,uděláte mu určitě radost…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vím, že kamarádka dávala staré časopisy do knihovny. Zkusila bych antikvariát. Na rehabilitaci jsem také našla staré časopisy. Možná bych zkusila i nějakou čekárnu u lékaře.
Já to řešila přispěním do sběru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

kolik za to chcete, to by bylo něco pro mého syna, co je to za ročníky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Měl jsem vyvázanžch asi třicet ročníků Myslivosti. Věnoval jsem je jedné mladé dívce, která je pro myslivost zapálena a aktivně ji dělá. Udělal jsem tím radost.- Myslím, že spokojenost byla na obou stranách

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

zkuste inzerci Risk (nabízí dokonce inzerci zdarma) nebo Anonce nebo speciálně zaměřené forum na internetu, které se zabývá myslivostí nebo sběratelstvím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek