Jactom

Jakým způsobem změnit trvalou adresu na město či někam jinam?

Ahoj,
zhruba 6 let bydlím mimo svoji trvalou adresu uvedenou v OP. Když jsem se odstěhoval, dům se prodal, ale byl psaný na moji matku. Bydlím nyní někde jinde a hodně jsem se stěhoval i dále během života. Chtěl bych se zeptat, jakým způsobem změnit trvalou adresu na město či někam jinam. Bydlím momentálně na ubytovně, kterou mám jako benefit od pracovní agentury. Hrozí mi pokuta za popelnice? Popř. kolik? Děkuji za odpovědi a postupy =)

Odpovědi
Hlada

Se změnou bydliště se váže řada povinností. Více v odkazu.

Zdroj: https://www.vim­vic.cz/clanek/zme­na-trvaleho-bydliste-aneb-kterym-povinnostem-se-nevyhnete

cukrar

Vy si můžete změnit trvalý pobyt na základě nájemní smlouvy, nebo vlastnictvím objektu, určeného k trvalému bydlení.
Pokud máte trvalák v domě, který již nevlastníte, nebo nemáte k němu právní vztah, měl by nový vlastník požádat, aby byl úředně zrušen Váš trvalý pobyt.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.