dolik

Stará má hlad a dneska vařím já a ještě nemám hotovo.Co mám dělat?

Doplňuji:
Děkuju za vtipné rady.Ale já s sebou raději trochu hodím a snad všechno dobře dopadne.A je mě blbé,že jsem tak pomalý.

Nejlepší odpověď
kropitko

Jsou dvě možnosti,buď jí vemte někam na jídlo a nebo jí nechte chcípnout hlady,stejně už je stará…
Doplňuji:
Miroslave k sousedům bych ji neposílala,mohla by si na to zvyknout a pak by nevařila v ty dny,kdy má vařit ona,to by pak měl dolik problém…

Další odpovědi
Miroslavst

Pošli ji k sousedům, ti už mají hotovo a třeba něco zbylo.

Chandler

Nechat ji chcípnout hlady

verka

Jak je stará ta vaše stará? Třeba už nemusí jíst, oni si staří lidé moc nepamatují.

oskar

Asi ta stará bude ještě mladá a nenaučila se ještě vařit.

ReHu

Sice už je trochu pozdě, ale příště bys měl v takovém případě raději pracovat na pokrmu, než zde sledovat dění 🙂.

kropitko

Doliku,Doliku asi jste místo toho,aby jste seděl u počítače,měl stát u plotny…
Těžké radit,co vařit,když nevím co doma máte,udělejte třeba vuřt guláš,ten máte za chvíli hotový.

Miroslavst

Kropítko, fakt dobrý :D:D

kropitko

No ono mě to napadlo s tím oslovením stará,napsaný to vypadá ještě hůř,než když se to řekne a i to je strašný…
Já když chci mluvit hanlivě o manželovi,tak použiji pohrdavý tón a oslovení „má drahá polovička“ a už to mi přijde strašný…

dolik

Ale ne.Neni stará a ani ji tak neřikám.Šlo jen o vtip.To ona mě zná,ví,že jsem to psal a bere to s humorem.A dik za takovéto vtipné odpovědi. Mám je rači,než sáhodlouhé odborné rozbory,na které občas narážím.