Avatar uživatele
Lgee

Stanu se stříbrným uživatelem, je to riziko?

Samozřejmě pokud budu svých pravomocí zneužívat budu zabanován, ale není to i tak přehnané, aby mohl být Autista „moderátor“ a ovlivňovat chod webu?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Plak01626 před 1624 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Modelrátorem nebudete, ale l jako stříbrný, pokud se jim stanete a vydržíte, budeme mít možnost skrývat otázky, které porušují kodex.

Záleží na vás, jak budete otázky posuzovat, nebudete je skrývat úmyslně, tedy admin nahlášení uznává za oprávněné, pak to bude v pořádku.

Pokud jste autista, opravdu raději 2× měřte a jednou řežte.

Ale zvažte svou formulaci otázek.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Moc si fandíš, za tu dobu už tady tahle poradna dávno nebude.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Pokud vydržíš, tak se tím stříbrným uživatelem staneš. Zatím máš pouze 1180 bodů a potřebuješ získat 3820 bodů abys měl těch 5000 bodů na kategorii stříbrný. Jsi tady od září 2014, tedy 5 let a jeden měsíc , takže jsi získal každý měsíc 19 bodů. A uvědom si, že za každé přihlášení, máš 1 bod navíc, takže i kdybys jen se každý den přihlásil, tak bys mohl získat 1855 bodů. No a když budeme předpokládat, že pojedeš stejným tempem, tak tím stříbrným uživatelem budeš za 191 měsíců, to je skoro 16 let. Možná se do té doby změní podmínky a jiné. Takže klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Nemám pocit, že by z toho plynulo nějaké riziko. Vlastně jsem svoje zvýšená oprávnění nikdy nepoužil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lgee

Elkon – co by se za 16 let mělo stát, myslím ze to je ještě na válku, nebo obrovskou ekonomickou krizi brzy.

před 1624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Kelt – ano registroval sem se již před 5 lety ale z toho sem se přihlásil sotva 100 dní. A aktivní sem jednou za pul roku dam par desítek otázek/odpovědi a zase jdu na pul roku pryč

před 1624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Kvantita IMHO nemůže nahradit kvalitu, takže v počtu bodů to IMHO fakt není (také jsem se musel podívat, v jaké kategorii jsem, protože to vůbec neřeším).

před 1624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

To já přece vím ale ať dávám jakékoliv otázky, pokud mi nebude účet zrušen tak je nevyhnutelné dosazeni stříbrné úrovně, i když s kvalitními otázkakmi bych tam už davno byl.

před 1624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Spíš s kvalitními odpověďmi.
Tady se to jmenuje Odpovědi.

před 1624 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví