larios22

Stanice technické kontroly

mám v plánu si koupit do auta silikonové hadice: http://www.tuning-in.cz/silikonova-hadice-qsp-prumer-38mm.html
projdu s tímhle technickou ?? není to zásah do motoru ne?…

Odpovědi
honza19hk

řekl bych že bys měl projít, je to hadice na sání vzduchu,její výměna není neoprávněný zásah do auta. Navíc třeba mě se nikdo na technický pod kapotu nikdy nedíval. Zkontrolujou geometrii,brzdy,svě­tla,emise a odjezd.

Olmann

honzo a jak ti kontroluje číslo motoru? anebo kastle. Co já byl na STK tak jsem vždy otevíral motor. Nicméně s tím na STK problém nebudeš mít.