Stánek s gril.klobasami a točeným pivem -jaká jsou kritéria?

Dobrý den, jen přes léto bych si chtěla udělat stánek s gril.klobásami a pivem,zajímalo by mne, jaký všechny povolení potřebuji? Kdyby se klobásy dávaly na tácek na jednou použití a piva do kelímků, jaké jsou kritéria z hygienického ústavu, hlavně co se týče vody? Mockrát děkuji za odpověd!

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Na serveru podnikatel.cz vyšel pěkný článek. Nevím zda to platí ještě, zda nenastala nějaká legislativní změna http://www.pod­nikatel.cz/clan­ky/chci-si-zalozit-prodejni-stanek-s-obcerstvenim/