ten který je

Stane se z nemyslitelného právně ukotvená skutečnost?

http://www.in­story.cz/2495-politici-se-museli-docista-zblaznit-chteji-zlegalizovat-tuhle-prasarnu.html
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/395868-boj-proti-drogam-nikam-nevede-legalizujme-je-vyzval-svet-exsef-osn-kofi-annan.html

Jedná se o tzv.Overtonovo okno?

Nejlepší odpověď
Agneta

Těm Švédům jde o to, že už ty úchyly za to něchtějí trestat – o nic jiného.

A drogy? Ty by se fakt měly volně prodávat za deset korun v lékárně, aspoň by cikáni nemuseli krást a zabíjet:DDD

Další odpovědi
Drap

Může se tak stát. Nezbývá než věřit, že i u zákonodárců zbude nějaký selský rozum.

jamar28

Proč by ne? To se přece děje celou historii lidstva. Představ si, že kdysi bylo nemyslitelné, aby ženy měly volební právo.
Mně nekrofilie a incest přijdou ujeté. Co mi ale přijde ještě ujetější je to, že někdo úplně cizí chce dvěma dospělým svéprávným lidem říkat, jestli se spolu můžou vyspat, nebo co můžou a nemůžou dělat s vlastním tělem před (drogy) či po smrti (nekrofilie). To je teprve zhovadilost na entou. :)

zzzzz

Něco na tom je:-)
Na legálních věcech státy vydělávají na daních. Na nelegálních věcech vydělává mafie.