Angi-Shy

Stalo by se něco mláděti, kdyby se mu otevřely oči dřív, než by měly?

Jen ze zvědavosti, když se mládě narodí ještě slepé a někdo by mu víčka schválně odlepil dřív než by se mláděti samy odlepily, stalo by se mláděti s očima něco? Osleplo by nebo tak?

Samba – a kdo řekl že na nějaké mládě sahám? Jen mě to zajímalo. Mládata jakéhokoliv zvířete ani nemam

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, nevratně by mělo poškozený zrak, takže na malé ani nesahej.

Další odpovědi
ivzez

Ano, stalo.
A toho, kdo by mu ty oči otevřel, by neminul trest za týrání zvířat.

briketka10

V tomto případě byla Tvá otázka zcela
zbytečná, když žádná mláďata nemáš.

A Sambu nenapadej ta Ti odpověděla
slušně a v domnění, že ta mláďata máš.

Doufám, že si to pro příště zapamatuješ
a nebudeš nikomu vyhrožovat.

briketka10

Mám chuť tu otázku nahlásit, ale nebudu se zatěžovat
škoda palečků doufám, že si uživatelka uvědomí, jak se
příště zachovat :(

Luxx

proč nahlásit? lepší je zeptat se a zjistit, že se to nedělá, než kdyby ji to třeba v budoucnu náhodou napadlo zkoušet, ne? :)

briketka10

ad Luxx
Proč nahlásit, protože vyhrožuje a napadá Sambu
a v tom případě položila otázku úplně zbytečně
napsala až v Doplnění, že žádné mládě nemá
a Samba ji odpověděla slušně před Doplněním.

Luxx

jooo tak to mi asi uniklo :)