Pajena

Stane se něco když člověk nemá denně teplé jídlo ?

Stane se něco když jednoduše nebudu mít každý den ani třeba dva dny po sobě teplé jídlo ?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Určitě ne, dokonce je skupina lidí, kteří nejedí teplá jídla (ani tepelně zpracovaná) vůbec, říkají tomu RAW strava.

Další odpovědi
ivzez

Ano, stane.
A stane se i v případě, že nepřestaneš „blbnout“.

Edison

Tak mě by se stalo… Tak chvilku… den dva… ale pak už bych byl na nervy… Maso je maso a poctivý oběd je poctivý oběd.

orestez

Z pohledu mého odpovídajícího, který je napůl zavislý na horkém, může být i káva, a tento styl nevede ke zrychlování lidské pracovní síly u dospělých, vlastně tento názor a popis odpadl, pouze dítě žije v jakési rodině, třeba i jen v poloviční rodině, kterou tvoří dcerka a otec. Alespoň jednou denně je nutné mít teplé jídlo. Na tohle snad není zákon, to zajištění teplé stravy může být ve školní kuchyní. Do asi 18 let tvého věku bys právě měla mít alespoň jedno jídlo teplé. V opačném případě by se mělo zajít na úřad, a to teď nevím, zeptáme se Iv. Je to pro nezletilé dost zásadní otázka. Zlehčovat stravovací zvyky dětí tady není na místě.
Nedostatek a málo jídla, tak jak to píši, nedostatek, mohou řešit i nezletilí a nějaký odbor to řeší.

hapiky

Stane se to, že po něm začne toužit.

Emefej

Nestane. Při jednom voj. cvičení jsme teplé jídlo neměli 5 týdnů a přežili jsme.