Stane se něco když bych plakala moc dlouho v kuse? (myslím tím, co slzy, jestli jich bude dost?)

Nemůžou se vypotřebovat a to by chvíli trvaloo nž se zase vyrobí ne? Nebo máme dost slz? Nebo kdyby ,,došly" slzy tak přestanu plakat, nebo co se stane?

Nejlepší odpověď
mosoj

Kdyby slzy došly, tak si v lékárně koupíš umělé.
Pochybuji ale že dojdou. Čeká nás, tak jako vždy, radostná budoucnost.

Další odpovědi
dnb

Lidské tělo je plné vody, konkrétně okolo 70%. Z této vody si pak tělo vyrábí sliny, slzy nebo pot. K absolutní ztrátě slz nebo slin tedy dochází pouze v případě, je-li lidské tělo absolutně dehydrováno. Né že by bylo tělo takřka bez vody (i při dehydrataci máme v sobě stále okolo 50% vody), voda je využívána na nejpotřebnější funkce, čili produkování slin a slz je dočasně pozastaveno. Nestane se nic, i když to není tak efektivní, brečet se dá i bez slz.